UK RU

Дизайн новорічних та корпоративних листівок

Дизайн корпоративних та новорічних листівок — розробка унікальної, потужної та яскравої продукції, що передає святковий, різдвяний або новорічний дух компанії. Це створення друкованого подарунка, який завжди несе радість і приємні емоції.

Кожен день ми поспішаємо, біжимо, вирішуємо серйозні і не дуже завдання, розвиваємося, досягаємо мети і тільки це яскраве свято Нового Року і Різдва дає нам можливість зупинитися, проаналізувати досягнення, на мить піти від. Відчути свободу і безтурботну дитячу радість. У святкові дні ми з нетерпінням чекаємо подарунків і уваги, знаємо, що наші мрії збудуться і сподіваємося, що щось хороше ось-ось станеться. Розробка унікального дизайну новорічних або корпоративних листівок дає можливість не тільки яскраво привітати своїх партнерів і клієнтів, а ще виділиться, подарувати теплі емоції і висловити глибоку повагу. Супутньою функцією цього продукту є підвищення впізнаваності бренду компанії.

Дизайн-студія Grafit пропонує яскраве та якісне створення листівок, які обов'язково порадують не тільки Вас, але й одержувача. Ми завжди гарантуємо професійний підхід до вирішення поставленого завдання і позитивний результат. Доступний замовлення онлайн дизайну листівки. Приклади робіт можна переглянути нижче на сторінці або в розділі портфоліо.

Дизайн новорічних листівок


Розробка дизайну новорічних листівок

Розробка якісного макету листівок — процес тонкий і індивідуальний, так як крім графічної, є ще й фізична частина розробки (підбір матеріалу, технологій виготовлення і додаткових ефектів друкованої або післядрукарської обробки). Листівка може бути нестандартної форми, з висічкою, тисненням, конгревом, блиском, переливом або приймати потрібну Вам фактуру. Дизайн-студія Grafit знає, як розробити дизайн новорічної чи корпоративної листівки правильно.

Для замовлення дизайну вітальних листівок, прохання зв'язатися з нами за телефоном, електронною адресою або за допомогою відправки запит з сайту. Завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Вартість розробки дизайну листівки залежить від складності робіт і прогнозованих тимчасових витрат на реалізацію проекту. Інформацію з виготовлення можна знайти в розділі друк новорічних листівок.

Розробка дизайну новорічних листівокРозробка дизайну новорічних листівок у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия , Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!