UK RU

Розробка логотипу: ціни, терміни, портфоліо

Розробка логотипу дизайн-процес, результат якого безпосередньо залежить від досвіду та навичок у сфері побудови знаків. Створення логотипу з нуля починається з оцінки всіх тонкощів сфери діяльності компанії та її індивідуальних особливостей. Дизайн логотипу фірми повинен бути простим, легко впізнаваним і мати свій значущий елемент відмінності. Ми знаємо, як розробити логотип для Вашої компанії грамотно. Завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Замовити розробку логотипу можна у Києві, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті України.

Розробка логотипу: дизайн та створення логотипу


Дизайн логотипу компанії під ключ

Дизайн логотипу компанії має безліч видів і стилів. З кожним роком з'являються все нові і нові тенденції в побудові знаків. Дизайн логотипу в Києві розвивається, а разом з ним і запити ринку. Виходять в світ все більше креативних, модних, сучасних і стильних знаків. Розробка логотипу на замовлення виконується відповідно до всіх прогресивних течій індустрії. Замовити дизайн логотипу можливе не тільки з Києва, Одеси, Харкова, а й з будь-якого іншого міста України. Виконуємо завдання практично будь-якої складності, орієнтовані на результат і досягаємо поставлених цілей. Ціна на дизайн логотипу є нижчою по сторінці, але вона часто залежить від технічного завдання та узгоджується з клієнтом у процесі обговорення завдання.

Замовити дизайн логотипу: розробка

Дизайн логотипу - основні види:

 • Шрифтовий або графічний знак
 • Комбінований логотип
 • Монограма та абревіатура
 • Мінімалістична емблема


Створення логотипу на замовлення

Створення логотипу з нуля можна розбити на ряд етапів, першим з яких є пошук ідей. Процес передбачає дизайн логотипу шляхом промальовування низки монохромних ескізів. Далі узгоджений знак доводиться до ідеалу, через редагування неточностей в лініях і формах. Фінальним етапом йде створення логотипу у фірмовому кольорі. В результаті, кожен клієнт отримує знак в векторі, на прозорому фоні і ряді інших форматів. Також виконується розробка логотипу для сайту та соціальних мереж. Додатково йде короткий посібник з використання фірмового знака з зазначенням корпоративних кольорів бренду. Ви можете замовити створення логотипу у Києві, Харкові, Одесі та будь-якому місті України просто натиснувши на кнопку відправки запиту або передзвонивши нам. Ціна на створення логотипу знаходиться нижче по сторінці та формується індивідуально під кожного клієнта, залежно від складності та вихідних даних.

Створення логотипу та фірмового стилю

Створення логотипу – основні етапи:

 • Заповнення брифу / пошук ідей
 • Розробка варіантів логотипу
 • Редагування / узгодження
 • Опрацювання колірного рішення
 • Створення короткого керівництва
 

Як замовити розробку логотипу

Замовити розробку логотипу можливо онлайн, по телефону або електронною поштою info@grafit.kiev.ua. На першому етапі ми попросимо Вас заповнити бриф з короткими основними і уточнювальними питаннями щодо майбутнього знака. Після узгодження вартості та строків виконання робіт стартує розробка логотипу та підготовка низки варіантів на вибір. Після внесення правок, доопрацювань та затвердження, формуємо палітру корпоративних кольорів і готуємо короткий посібник користування. Доступна розробка логотипу та фірмового стилю компанії під ключ. Ціна на розробку логотипу в Києві прописана нижче за розділом, але фінальна вартість гнучка та обговорюється з клієнтом індивідуально.


Вартість розробки логотипу: ціна та строки

Нижче наведено основні ціни на розробку логотипу та фірмового стилю. Якщо Ви не знайшли для себе підходящий пакет, прохання написати або передзвонити нам і ми підберемо для Вас індивідуальні умови. Короткий посібник з логотипу включає правила використання знака, специфіку розміщення, неприпустимі спотворення, корпоративні кольори та рекомендації щодо шрифту. У пакеті фірмового стилю ще додано низку носіїв. Це може бути корпоративна продукція (візитка, бланк, конверт, папка, прайс), іміджева поліграфія (буклет, листівка, каталог, флаєр, брошура, плакат, блокнот, календар), сувенірна продукція (фірмовий пакет, ручка, чашка, парасолька, листівка) , одяг), зовнішня реклама (білборд, сітілайт, вивіска, транспорт, банер, розтяжка, роллап), digital (рекламний банер, електронна презентація, оформлення соціальних мереж).

Замовити розробку логотипу: ціна на створення дизайну для аграрної компанії

Створення логотипу за ескізом / чітким техзавданням

Або малювання Вашого логотипу у векторному, відновлення, корекція.

 • 1 варіант
 • Доопрацювання до затвердження
 • Усі редагування включені
 • 2-3 робочі дні
1 000 - 2 000 грн.

Розробка логотипу для digital/web/social media

Логотип для мобільного додатка, сайту, YouTube-каналу або облікового запису в Instagram / Facebook.

 • 2-3 концепції
 • Доопрацювання до затвердження
 • Усі редагування включені
 • 3-4 робочі дні
4 000 грн.

Корпоративний логотип компанії під ключ

Комплексна розробка логотипу з нуля до повного затвердження.

 • 5 концепцій
 • Доопрацювання до затвердження
 • Усі редагування включені
 • Корпоративні кольори
 • Рекомендації щодо шрифту
 • Короткий посібник
 • 5-7 робочих днів
8 000 грн.

Логотип та фірмовий стиль

Розробка логотипу та фірмового стилю компанії під ключ.

 • 5-7 концепцій логотипу
 • Доопрацювання до затвердження
 • Усі редагування включені
 • Корпоративні кольори
 • Рекомендации по шрифту
 • 3-5 носіїв стилю на вибір
 • Короткий керівництво
 • 7-10 робочих днів
от 14 000 грн.
Ціни

Готові зробити замовлення чи необхідна консультація?


Розробка логотипу: типи та форми

Розробка логотипу та фірмового стилю починається з брифу, де базові блоки відображають побажання до майбутнього знаку. В процесі заповнення можуть виникати питання щодо типів і форм. Нижче спробуємо докладніше розібрати основні з них.

Дизайн логотипу: шрифт або графічний знак - що вибрати?
Шрифтовий логотип складається виключно з назви компанії і без використання графічних елементів, але зі своєю унікальністю в накресленні. В основному має прямокутну форму. Графічний знак— дизайн логотипу компанії виконаний у вигляді самостійного символу і без вказівки назви. Може бути в будь-яких формах виконання.
Розробка логотипу: класичний комбінований знак.
Тандем назви підприємства і його символу. Даний тип дозволяє використовувати назву і сам графічний знак, як за окремістю, так і разом. В Україні та Києві розробка логотипу даного виду зустрічається у багатьох стилях дизайну і може мати різні форми.
Створення логотипу: емблеми, монограми та абревіатури.
Емблема — створення логотипу, де знак і назва компанії переплетені таким чином, що робить неможливим використання їх окремості. Монограма— розробка логотипу, де знак складається з декількох літер. У випадку з іменним логотипом використовуються ініціали, а в корпоративному сегменті за основу беруться перші символи слів в назві. Абревіатура — дизайн логотипу фірми на основі довгих назв підприємств, де в знаку можуть брати участь не тільки великі літери, але і другорядні знаки. Можуть зустрічатися у вигляді круглого логотипу, щита або будь-якої абстрактної геометричної форми.
Розробка логотипу: мінімалізм.
Один з найпопулярніших типів логотипу, який поєднує в собі простоту, ідею, легкість і адаптивність. Викликає довіру до бренду. Найактивніше запам'ятовується споживачами. Дизайн логотипу компанії реалізується в різних формах.

Дизайн логотипу: розробка фірмового стилю компанії

У  нас Ви завжди можете замовити дизайн логотипу будь-яких видів та форм. Розробка логотипу будівельних, медичних, спортивних, юридичних, енергетичних і аграрних компаній, фірмові знаки салонів краси, служб доставки, таксі, кафе, барів, ресторанів, житлових комплексів, а також іменні логотипи з букв у вигляді монограми, щита емблеми.

Розробка дизайну логотипу завершена і саме час приступати до створення фірмового стилю. Елементи формуються індивідуально, залежно від специфіки компанії. Базовий пакет включає в себе дизайн візитки, бланка і фірмової папки, а також підбір корпоративних кольорів і рекомендації по шрифтам. Додатковим елементом може бути білборд, сітілайт, плакат, листівка, флаєр, листівка, брошура, буклет, чашка, ручка, календар, одяг, а також безліч інших позицій. Замовити розробку логотипу у Києві можливо по телефону, електронною поштою info@grafit.kiev.ua або відправивши запит з сайту.

Створення дизайну логотипу юридичної компанії


Розробка логотипу – дизайн студія Grafit

У нас можлива розробка дизайну логотипу, емблеми, монограми для будівельної та юридичної компанії, інтернет магазину, кафе, кондитерської, пекарні або іншої сфери діяльності. Готуємо дизайн логотипу як для невеликих фірм, так і для великих підприємств. Більше 14 років досвіду роботи в сфері дизайну. Розробка логотипу в Києві будь-якої складності та форми, будь то круглий шрифтовий логотип або мінімалістичний знак-монограма. Створення логотипу з нуля і редизайн вже існуючого знака, а також малювання в вектор при втрати вихідників. Крім емблеми, Ви завжди можете замовити розробку логотипу і фірмового стилю в комплексі.


Розробка логотипу у Києві, Харкові, Одесі та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка фірмового стилю у нас в студії, дизайн реклами або друк поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!