UK RU

Друк новорічних листівок

Друк листівок — виготовлення привабливої ​​вітальної поліграфії. Новорічні та корпоративні листівки є найприємнішим поліграфічним виробом. Їх завжди з нетерпінням чекають. Вони дарують гарний настрій і позитивні емоції. Формують позитивний імідж компанії серед клієнтів та партнерів. У нас Ви завжди можете замовити новорічні листівки онлайн з доставкою по Києву, Одесі, Харкові або будь-якому іншому місту України.

Новорічні листівки змушують повірити казці і знову, з дитячою наївністю, відчути різдвяний дух. Корпоративні листівки несуть радість і увагу, допомагають підвищити лояльність до компанії і позитивно впливають на її образ в очах споживача. Їх можна відправляти поштою в конверті або вручати особисто з корпоративним подарунком. Дизайн-студія Grafit пропонує якісне виготовлення новорічних листівок із логотипом компанії. Завжди знаходимо потрібне рішення для поставленого завдання і допомагаємо з підбором матеріалу або технології друку. В офісі компанії можна подивитися варіанти картону і зразки готової продукції, а також отримати безкоштовну консультацію. Замовити друк листівок можна телефоном, через форму зворотного зв'язку або написавши нам на електронну пошту. Новорічні листівки у нас - це вдале поєднання яскравого дизайну, професійного обладнання та якісних матеріалів.

Друк корпоративних листівок


Виготовлення корпоративних листівок будь-якої складності

На сьогоднішній день, виготовлення листівок можливе різними технологіями виробництва. За основу береться папір, особливої ​​характеристики або дизайнерський картон всілякої фактури. Друк корпоративних листівок можливий цифровою, офсетною, а також трафаретною технологією виготовлення. Додатково можна застосувати тиснення чи конгрев листівок.

Важливо зважати на те, що кожна технологія виробництва листівки має свій набір характеристик. Вибір її залежить від ваших вимог до виробу і особливості макета. Для створення ексклюзивних друкованих продуктів часто застосовується додатковий пост-прес. Доступний оперативний цифровий друк листівок.

Дизайн-студія Grafit має великий досвід виробництва якісної поліграфічної продукції та пропонує друк листівок будь-якої складності. Завжди раді проконсультувати і допомогти з вибором матеріалу або технології виготовлення. Замовити листівки можливо онлайн через сайт або безпосередньо у нас в офісі.

Післядрукарська обробка листівок
  • Додаткова післядрукарська обробка:
  • тиснення листівок (нанесення фольги різного кольору)
  • конгрев листівок (створення обсягу елементів продукції)
  • вибіркове лакування (нанесення лаку на об'єкти)
  • фігурна порізка (виготовлення нестандартних листівок)

Друк новорічних листівок


Якісний друк корпоративних та новорічних листівок у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон , Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ та інші міста.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!