UK RU

Дизайн візиток

Дизайн візиток — розробка унікальної концепції зовнішнього вигляду візитних карток, що тонко передають стиль компанії, її характер і традиції. Даний поліграфічний продукт формує перше враження про Вас, і повірте, зовнішній вигляд візитки розповідає одержувачу куди більше про власника, ніж та текстова інформація, яка на ній вказана. У нас Ви можете замовити дизайн візитки у оптимальні терміни та з гарантією якості. Вартість дизайну візитки розраховується індивідуально.

Щодня корпоративні візитниці наповнюються однотипними нудними папірцями. Потрібно вчитуватися в текст, щоб зрозуміти і дізнатися її власника. Неякісний дизайн візиток позбавляє компанію унікальності і не сприяє її виділенню серед конкурентів. Дизайн-студія Grafit, завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері дизайну, знає як розробити унікальний макет візиток грамотно. Кожне нове замовлення вимагає індивідуального та творчого підходу, адже крім графічної, є ще й фізична частина розробки (підбір матеріалів, технологій виготовлення та додаткових ефектів друкованої або післядрукарської обробки). Ви можете замовити дизайн візиток онлайн або при особистій зустрічі. Нижче на сторінці представлені приклади наших робіт.

Дизайн візиток


Розробка дизайну візиток

На перших етапах розробки дизайну візитних карток необхідно чітко розуміти специфіку, настрій і принцип роботи компанії. Враховувати існуючий фірмовий стиль або створити новий, закладаючи перший графічний фундамент. Грамотна візитка повинна повністю відображати власника і проектувати його образ. Завжди потрібно прагнути, щоб картка була унікальною. Для замовлення дизайну унікального макета візиток, прохання зв'язатися з нами за телефоном, електронною адресою або за допомогою запиту через сайт. Ми завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Вартість розробки дизайну візитки залежить від складності робіт і прогнозованих тимчасових витрат на реалізацію проекту.

Розробка дизайну візиток з тисненням та конгревом


Як замовити розробку дизайну візиток

Замовити дизайн візитки можливо через онлайн-запит із сайту, передзвонивши по телефону або надіславши нам листа електронною поштою info@grafit.kiev.ua. При оформленні замовлення прохання вказати Ваші побажання щодо кольорової гами основи візитки, прописати всю текстову інформацію, яка має бути в макеті, а також прикріпити Ваш логотип або замовити розробку логотипу у нас у студії. Розробка дизайну візиток передбачає створення низки концепцій макета на вибір і доопрацювання обраного варіанта до його затвердження. Виконуємо весь комплекс робіт: підбір матеріалу та технології друку, дизайн та виготовлення візиток. Ціна на дизайн візитки гнучка та обговорюється з клієнтом індивідуально.Розробка дизайну візиток у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси , Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!