UK RU

Розробка фірмового стилю

Розробка фірмового стилю — це створення візуального іміджу компанії та визначення концепції рекламної, корпоративної, сувенірної або друкованої поліграфічної продукції. Ефектність фірмового стилю безпосередньо залежить від грамотного виконання, що вимагає у спеціаліста наявність певного досвіду в розробці корпоративного дизайну.

Головним фактором успіху бізнесу є хороший сервіс, унікальна торгова пропозиція, дбайливе ставлення до клієнта, а також якість товарів і послуг. Споживач, при першому контакті з організацією, повинен почати довіряти Вам і повірити, що Ви виступаєте професіоналами у своїй сфері. Якісно розроблений фірмовий стиль допомагає переконати потенційних клієнтів вибрати саме Вашу торгову пропозицію. Дизайн-студія Grafit знає, як розробити фірмовий стиль компанії грамотно. Ми завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Замовивши фірмовий стиль у нас, Ви отримуєте якісний іміджевий продукт вчасно і узгоджені з нами терміни.

Розробка фірмового стилю


Створення фірмового стилю

Створення фірмового стилю необхідно починати з визначення цільової аудиторії. Чітке розуміння потенційного споживача, Ваших товарів або послуг є важливим критерієм при створенні стилю і підходити до даного питання необхідно відповідально. Далі розпочинаємо розробку логотипу. Його створення вимагає не мало досвіду, сил і уваги. Логотип допомагає підвищити впізнаваність компанії на ринку товарів і послуг. Після затвердження знака формуються фірмові кольори, корпоративні шрифти, поліграфічна, сувенірна та рекламна продукція.

Створення логотипу та фірмового стилю


Застосування фірмового стилю

Сфера застосування фірмового стилю — це все, що нас з Вами оточує. Зовнішня, друкована та телевізійна реклама. Поліграфія та сувенірна продукція. Оформлення офісного приміщення, транспорт, одяг та багато іншого. Всі елементи повсякденного побуту компанії повинні відповідати корпоративному стилю і бути в гармонії між собою. Розробка якісного фірмового стилю дає змогу активно виділяти компанію серед конкурентів. Замовити розробку фірмового стилю можливо по телефону, електронною поштою або відправивши запит з сайту. Приклади робіт можна переглянути нижче по сторінці або в розділі портфоліо.

Замовити розробку фірмового стилю

Базовий пакет фірмового стилю:

  • Розробка логотипу компанії
  • Фірмовий бланк, конверт, папка
  • Особисті та корпоративні візитки
  • Підбір фірмових кольорів
  • Рекомендації щодо шрифту
  • Короткий посібник

Як замовити фірмовий стиль

Замовити фірмовий стиль можна через сайт, зателефонувавши нам або написавши на пошту info@grafit.kiev.ua. Першим етапом йде заповнення брифа з короткими основними або уточнювальними питаннями, які необхідні для старту роботи. Після узгодження вартості та термінів виконання робіт приступаємо до розробки низки варіантів логотипу. Слідом за твердженням знака йде робота над усіма елементами базового чи розширеного пакету фірмового стилю. На завершення описуємо палітру корпоративних кольорів та рекомендації щодо шрифту, а також готуємо короткий посібник із використання всіх вибраних елементів стилю.Розробка фірмового стилю компанії у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та дизайн рекламної поліграфії у нас у студії або друк поліграфії.


 

 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!