UK RU

Дизайн студія Grafit

Основні послуги дизайн студії: розробка логотипу та фірмового стилю компанії, графічний дизайн та друк поліграфії. Студія дизайну Grafit завжди орієнтована на клієнта та працює на результат. Понад 14 років досвіду у сфері дизайну. Гарантія якості всієї лінійки послуг. На сайті Ви можете переглянути наші роботи, а також замовити дизайн та друк поліграфії будь-якої складності.


Популярні послуги дизайн студії

Розробка логотипу

Розробка логотипу

Якісна розробка логотипу в дизайні студії Grafit будь-якої складності. Замовити створення логотипу: дизайн емблем та монограм.

Дизайн поліграфії

Дизайн поліграфії

Замовити дизайн поліграфії: реклами та сувенірної продукції у Києві. Розробка дизайну із гарантією якості від студії дизайну Grafit.

Друк поліграфії

Оперативна поліграфія

Оперативний друк поліграфії: рекламної та сувенірної продукції. Термінова поліграфія у Києві з яскравим дизайном та доставкою по всій Україні.

Розробка фірмового стилю

Розробка фірмового стилю

Професійна розробка фірмового стилю компанії від дизайн-студії Grafit. Замовити фірмовий стиль: дизайн під ключ.

Друк візиток

Друк візиток

Оперативний друк візиток: виготовлення у Києві з доставкою по Україні. Замовити візитки: тиснення золотом на чорному дизайнерському картоні.

Дизайн візиток

Дизайн візиток

Прогресивний дизайн візиток будь-якої складності. Замовити макет візитки, підбір технології та матеріалу. Розробка дизайну візиток під ключ.

Корпоративна поліграфія

Дизайн буклетів та каталогів

Дизайн буклетів та каталогів

Дизайн буклетів: розробка будь-яких розмірів та форм. Дизайн каталогів: розробка вертикальних та горизонтальних форматів на замовлення.

Дизайн новорічних листівок

Дизайн новорічних листівок

Розробка дизайну листівки на замовлення. Новорічні корпоративні листівки будь-яких розмірів та форм. Дизайн електронних листівок.

Дизайн листівок та флаєрів

Дизайн листівок та флаєрів

Замовити дизайн листівок будь-яких форматів. Дизайн листівки: розробка макета з печаткою та доставкою. Розробка листівок у стислий термін.

Друк буклетів та каталогів

Друк буклетів та каталогів

Оперативний друк буклетів: замовити виготовлення з доставкою у Києві та по Україні. Друк каталогів: виготовлення будь-якої складності.

Друк новорічних листівок

Друк новорічних листівок

Друк новорічних корпоративних листівок. Виготовлення листівок у Києві з доставкою по Україні. Замовити листівки із тисненням.

Друк листівок та флаєрів

Друк листівок та флаєрів

Замовити друк листівок у Києві з доставкою по Україні. Друк флаєрів: виготовлення під ключ. Оперативний друк листівок у потрібний термін.

Зовнішня реклама

Дизайн білборду

Розробка дизайну білборду

Дизайн-макет білборду на замовлення. Дизайн студія Grafit розробить білборд під ключ з урахуванням завдань і фірмового стилю організації.

Дизайн сітілайту або лайтбоксу

Дизайн сітілайту та лайтбоксу

Розробка макету сітілайту на замовлення. Професійний дизайн зовнішньої реклами у оптимальний термін. Грамотний підхід до завдання.

Дизайн плаката

Дизайн плакату А3 А2 | А1 | А0

Дизайн студія Grafit розробить якісний дизайн рекламного плакату будь-якої складності. Форма і розмір можуть бути різними.

 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!