UK RU

Послуги дизайну та поліграфії

Дизайн-студія Grafit займається розробкою та реалізацією як простих, так і складних ідей у ​​сферах реклами та корпоративного стилю компаній. За 11 років роботи зарекомендувала себе як надійного партнера у сфері графічного дизайну, поліграфії та брендування різної складності. Ми завжди раді новим клієнтам та складним завданням, працюємо на результат та досягаємо поставлених цілей. Дизайн студія Grafit пропонує якісні послуги поліграфії та розробки дизайну рекламної продукції необхідні терміни.


Дизайн логотипу

Професійна розробка логотипу на основі оцінки специфіки ринку та напрямів діяльності компанії. Дизайн корпоративного образу шляхом пошуку унікальних та індивідуальних рішень в побудові фірмового знака організації. Створення логотипу на основі особливостей цільової аудиторії, напрямів діяльності компанії та сучасних тенденцій у сфері бізнесу.


Розробка фірмового стилю

Якісна розробка фірмового стилю Компанії різного рівня складності. Рестайлінг і повне коригування вже сформованого корпоративного стилю. Створення позитивного образу і пошук методу виділення компанії серед конкурентів шляхом знаходження та реалізації індивідуальних рішень в дизайні. Побудова унікальної концепції фірмового стилю компанії шляхом аналізу ринку та цільової аудиторії.


Розробка дизайну

Професійна розробка дизайну реклами та поліграфії, з урахуванням індивідуальної особливості компанії. Створення макетів іміджевої, поліграфічної та рекламної продукції. Реалізація як простих, так і складних завдань у сфері дизайну. Розробка якісних рекламних макетів, з урахуванням особливостей фірмового стилю компанії та її позиціонування на ринку.


Друк поліграфії

Оперативний друк поліграфії різного рівня складності. Цифрова, широкоформатна, трафаретна та офсетна технологія виготовлення. Індивідуальне формування терміну виробництва. Гарантія якості продукції, що виготовляється. Друк поліграфії практично без обмеження в тиражі. Підбір оптимальних рішень друку поліграфії з індивідуальними технічними характеристиками та безкоштовні консультації.


Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!