UK RU

Друк поліграфії у Києві

Сучасні можливості поліграфії дозволяють друкувати і реалізовувати ідеї практично будь-якої складності. Виготовлення здійснюється цифровою, офсетною, трафаретною чи широкоформатною технологією друку. Додатково застосовується конгрев, тиснення, ламінація, фігурна порізка (висікання) та лакування поліграфії. Кожна з технологій має свої особливості. Прохання обов'язково проконсультуватися з нашим менеджером, для пошуку індивідуального рішення в сфері рекламної поліграфії. Доступна послуга онлайн замовлення оперативного друку поліграфії, не виходячи з будинку або офісу.

Друк поліграфії


Друк рекламної поліграфії

Рекламна поліграфія — друкована продукція, виготовлена ​​на високоякісному обладнанні, для грамотного виконання завдань з залучення потенційних клієнтів і формування впізнаваності бренду. Дизайн-студія Grafit завжди прагнути виготовляти поліграфію в максимально короткі терміни і при цьому не упускає з виду контроль якості. Допомагає з підбором оптимальної технології виробництва індивідуально під цілі та завдання клієнта. Вартість на поліграфію формується виходячи з розміру та формату виробу, матеріалу, кольоровості та кількості сторін друку, тиражу та післядрукарської обробки. Замовити друк рекламної поліграфії можливо по телефону, поштою info@grafit.kiev.ua або онлайн через сайт.

Друк рекламної поліграфії

Рекламна поліграфія:

Бажаєте прорахувати Ваше замовлення вже зараз?


Оперативний друк поліграфії

Оперативна поліграфія — це професійний друк рекламної продукції в об'єктивно короткі терміни і без втрати якості кінцевого виробу. Прохання звернути увагу, що виготовлення поліграфії в режимі реального часу практично неможливе, так як завжди є запланована на поточний день черга друку. Використовуємо широку низку матеріалів для друку поліграфії. Можливо брати за основу крафт, крейдований і офсетний папір, дизайнерський картон. Завдяки унікальним текстурам та фактурам матеріалів, продукція виготовляється досить цікавою, привабливою та конкурентною! Доступне онлайн замовлення оперативного друку поліграфії. Використання якісної післядрукарської обробки (висікання, конгрев, ламінація, тиснення, вибіркове лакування та т.і.) дозволяє надати рекламній поліграфії унікальності та солідності.

Оперативний друк поліграфії в Києві

Переваги нашої поліграфії:

  • Високоякісна рекламна продукція
  • Виготовлення на професійному устаткуванні
  • Широкий вибір матеріалів різної щільності, фактури та покриття.
  • Професійна порізка та післядрукарська обробка виробів
  • Цены
  • Доставка готової продукції на Вашу адресу


Основні технології друку поліграфії:

Цифровий друк поліграфії — одна з найпоширеніших технологій виготовлення рекламної продукції, що активно розвиваються. Яскрава, гнучка, що добре адаптується під створення паперової продукції малими тиражами. Даний метод дозволяє оперативно друкувати поліграфію до формату А3 включно, що робить його досить привабливим для швидких рішень в сфері реклами.

Трафаретний друк — професійний гравець на ринку рекламної поліграфії. Дозволяє наносити зображення на надщільний картон, пластик, тканину, поліетилен. Може застосовуватися для друку поліграфії, де за основу взято темний картон. Користується популярністю при нанесенні золотих, срібних і бронзових фарб. Виготовлення продукції можливе до А3 формату включно.

Офсетний друк поліграфії — якісний, надійний спосіб виготовлення багатотиражної продукції від 1000 екземплярів і вище. Незамінний помічник при проведенні виставок та активної рекламної компанії. Дозволяє друк поліграфію як стандартними CMYK фарбами, так і використовувати металізовані або чисті пантони. Виготовляється продукція до А1 формату включно.

Широкоформатний друк — гуру в сфері зовнішньої реклами. Дозволяє виготовляти рекламну продукцію для використання на великих об'єктах. Розміри обчислюються в кв. метрів. Застосовується для друку плакатів, наклейок для обклеювання машин, магазинів або вітрин, друку білбордів, банерних розтяжок, сітілайтів. Основні матеріали для даної технології: папір, вініл, оракаль.


Друк поліграфії у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук , Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас у студії або дизайн поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!