UK RU

Друк буклетів та каталогів

Вже понад 15 років виконуємо якісний друк буклетів та каталогів для Києва та всієї України. Беремо в роботу проекти практично будь-якої складності. Широкий вибір матеріалів та технологій післядрукарської обробки. Можливий самовивіз готової продукції або доставка кур'єром за Вашою адресою. Замовити виготовлення буклетів каталогів можливо через сайт, написавши нам на електронну пошту або зателефонувавши по телефону.

Друк буклетів


Якісний друк буклетів

Друкуємо буклети різних розмірів і форм. Найчастіше вибирають євробуклет (лист А4 з двома вигинами). Вся продукція виготовляється на професійному обладнанні з контролем якості. За основу можна використовувати як крейдований папір, так і дизайнерський картон різної щільності. Наші фахівці завжди готові підібрати для Вас матеріал, формат, технологію виготовлення та оптимальний тираж. Додаткова післядрукарська обробка: глянсова та матова ламінація, плоттерна порізка, тиснення фольгою, суцільна або вибіркова лакування. Замовити друк буклетів можливо у нас в офісі або віддалено через форму зворотного зв'язку, пошту, а також просто зателефонувавши нам. Нижче на сторінці представлені приклади наших робіт.

Друк євробуклетів для кафе та ресторану гармошкою

Бажаєте прорахувати Ваше замовлення вже зараз?


Професійний друк каталогів

Використовуючи офсетну або цифрову технологію друку каталогів. Доступний широкий вибір кріплення сторінок (скоби, пружина, термообкладинка). Для обкладинки і внутрішнього блоку найчастіше використовується крейдований папір різної щільності. Додатково можна використовувати дизайнерський картон. Виконуємо якісний друк каталогів різними форматами і практично будь-якої складності. Завжди відкриті до співпраці і працюємо на результат. Вартість виготовлення каталогу залежить від його розміру, кількості сторінок, використовуваних матеріалів, додаткової післядрукарської обробки, способу кріплення сторінок і тиражу. Замовити друк каталогів можливо онлайн, зателефонувавши або написавши нам на пошту.

Друк каталогу будівельної компанії

Потрібна порада, прорахунок, консультація?Якісний друк буклетів, каталогів та брошур у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків , Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ та інші міста.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!