UK RU

Дизайн поліграфії та реклами

Розробка дизайну рекламної поліграфії — один з основних напрямків діяльності дизайн-студії Grafit. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми вміємо створювати якісні дизайн-проекти. Докладаємо багато зусиль, щоб кожна наша робота була унікальною і яскравою. Дизайн-студія Grafit знає як розробити дизайн поліграфії та реклами грамотно. Ми завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Замовивши розробку дизайну у нас, Ви отримуєте якісний рекламний продукт вчасно та узгоджені з нами терміни.

Дизайн реклами та поліграфії


Розробка дизайну поліграфії

Дизайн поліграфії — творчий процес, основним завданням якого виступає ефективна передача комерційної або рекламної інформації всім потенційним клієнтам, підвищення впізнаваності та довіри до компанії. В ресторані смачну страву завжди подають в гарному посуді. Унікальну торгову пропозицію необхідно подавати у вигляді якісно виконаного поліграфічного виробу, щоб споживач зміг відчути повноту «смак» рекламного товару. Якісний дизайн поліграфії завжди позитивно впливає на імідж компанії і підвищує інтерес до неї. Стимулює потенційного і вже існуючого клієнта користуватися послугами або купувати Ваш товар знову і знову.

Дизайн поліграфії

Дизайн поліграфії:


Розробка дизайну реклами

Дизайн реклами — творчий процес, основним завданням якого є залучення нових клієнтів, підвищення продажів, замовлень та активності споживача. Допомагає покращувати впізнаваність компанії на ринку і формує візуальний імідж. Побудова рекламної концепції забирає багато сил і завжди вимагає грамотного підходу. Дизайн-студії Grafit гарантує якісне виконання замовлень у сфері графічного дизайну та поліграфії. Замовити розробку дизайну реклами можливо по телефону, електронною поштою info@grafit.kiev.ua або надіславши запит з сайту. Приклади робіт можна переглянути нижче по сторінці або в розділі портфоліо.

Дизайн реклами

Дизайн реклами:

  • Дизайн білборду
  • Дизайн плакату А3 А2 | А1 | А0
  • Дизайн сітілайту та лайтбоксу
  • Дизайн банера та ролапа
  • Дизайн наклейок
  • Дизайн реклами в пресуРозробка дизайну поліграфії та реклами у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії або друк поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!