UK RU

Дизайн листівок та флаєрів

Дизайн листівок та флаєрів дуже важливий, оскільки дана продукція є одним з найефективніших рекламних методів та інструментів швидкого донесення важливої ​​інформації широкої аудиторії. Інформують про товари або послуги, акції та бізнес-зустрічі, знижки та іншу корисну інформацію.

Щодня ми стикаємося з мільйонами листівок і флаєрів біля метро, ​​в торгових центрах, на вулиці, виставках або презентаціях. Однак проблема з їх результативністю все ще існує і повідомлення не доходить до споживача. Продукція відправляється в урну і, на жаль, багато маркетингових стратегій разом з ними. Дизайн-студія Grafit знає, як розробити якісний дизайн флаєра або листівки. Завжди враховує цілі та побажання клієнтів, гарантує професійний підхід до вирішення поставленого завдання будь-якої складності. Замовити дизайн листівок та флаєрів можливо онлайн або при особистій зустрічі.

Дизайн листівок та флаєрів


Розробка дизайну флаєрів та листівок

Правильне використання фірмового стилю компанії, гармонія колірної палітри, грамотне розміщення тексту та зображень грають головну роль при розробці листівок та флаєрів. Ця продукція повинна бездоганно справлятися з завданнями як залучення нових клієнтів і просування товарів або послуг компанії, так і ефективно інформувати потенційного споживача. Завдяки великому досвіду роботи у сфері дизайну та професійному підходу до замовлень, нашими послугами користуються компанії як з Києва, так і зі всієї території України. Приклади робіт можна переглянути нижче по сторінці або в розділі портфоліо.

Для замовлення дизайну флаєрів та листівок, прохання зв'язатися з нами за телефоном, електронною адресою або за допомогою запиту з сайту. Ми завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. Вартість розробки дизайну флаєра і листівки залежить від складності робіт і прогнозованого часу на реалізацію всього проекту.

Розробка дизайну флаєрівРозробка дизайну листівок, флаєрів у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол , Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!