UK RU

Дизайн буклетів та каталогів

Розробляємо дизайн буклетів та каталогів практично будь-якої складності. Грамотно підходимо до виконання поставлених завдань і розуміємо, що даний вид продукції безпосередньо впливає на імідж нашого клієнта. Виконуємо роботи як для Києва, так і по всій Україні. Замовити дизайн буклетів каталогів можливо через сайт, написавши нам на електронну пошту або зателефонувавши по телефону.

Дизайн буклетів та каталогів


Якісний дизайн буклету

Розробляємо індивідуальний дизайн буклетів для компаній та приватних осіб. Виконуємо завдання під ключ, навіть з мінімальним набором вихідних даних. Гарантуємо якість виконаних робіт, завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставлених цілей. При розробці буклетів враховуємо оптимальний формат виробу, характеристики матеріалів та майбутню технологію виготовлення. Замовити дизайн буклету можливо у нас в офісі або віддалено через форму зворотного зв'язку, пошту, а також просто зателефонувавши нам. Нижче на сторінці представлені приклади наших робіт.

Дизайн буклету компанії


Професійний дизайн каталогів

Розробка каталогу компанії — це трудомісткий творчий процес. Для досягнення результату враховуємо критерії фірмового стилю компанії, її конкурентні переваги та особливості. Завжди прагнемо створювати унікальний, цікавий, якісний і зрозумілий продукт. Вартість розробки дизайну каталогу залежить від складності робіт і прогнозованих тимчасових витрат на реалізацію всього проекту, прораховується індивідуально. Замовити дизайн каталогів можливо онлайн, зателефонувавши або написавши нам на пошту.

Дизайн каталогу компаніїРозробка дизайну буклетів, каталогів, брошур у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький , Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!