UK RU

Дизайн білборду

Дизайн білборду — створення якісної рекламної пропозиції в умовах короткого контакту зі споживачем. Розробка білборду ґрунтується на тому, що учасник дорожнього руху витрачає на сприйняття інформації з нього лише кілька секунд. За цей час потрібно встигнути його зацікавити і спрямувати до потрібної Вам дії, будь-то дзвінок або покупка.

У дизайні білборда головне, щоб він не тільки виділявся серед інших рекламних об'єктів, але і був зрозумілий кінцевому споживачеві. Дизайн-студія Grafit почне як розробити дизайн білборда грамотно. Ми завжди раді новим клієнтам і складним завданням, працюємо на результат і досягаємо поставленої мети. Замовивши дизайн білборду у нас, Ви отримуєте якісний рекламний продукт в термін.

Дизайн білборда


Розробка дизайну білборду

Рекламний борд несе свою інформацію водію або пасажирам транспорту на тлі різного фактора перешкод, з чого випливає ряд негласних правил. Не варто використовувати тонкі або важкочитані шрифти для подачі основного рекламного тексту. Вся інформація повинна бути правильно структурована і подана в блоковій формі. При розробці дизайну білборда, кожен елемент макета, будь-то контактна інформація, логотип або рекламний слоган, повинен мати своє грамотне місце розташування.

Не переборщуйте з червоним і жовтим. Якщо корпоративний стиль організації не включають в себе дані кольору, то не варто рясно їх використовувати. Розробка дизайну білборду включає та безліч інших рекламних ходів, здатних виділити або підкреслити потрібну Вам інформацію. Червоний і жовтий колір вимагають уваги і грамотності в застосуванні, рясне їх використання може навіть нашкодити.

Білборд, як і будь-яка інша зовнішня реклама, повинен відповідати корпоративному стилю компанії і легко з асоціюватися на тлі фону «рекламного шуму». В  дизайні білборду завжди використовуйте фірмові шрифти та кольори. Не намагайтеся робити рекламу схожою з макетами інших компаній, інакше розчиніться і споживач не зможе ідентифікувати Вашу торгову пропозицію.

Якщо Ви збираєтеся розмістити на білборді всі послуги, які компанія надає, включаючи акції та повний перелік контактів, пам'ятайте, що цього ніхто не побачить. Рекламний бюджет буде витрачено марно. Мінімізуйте інформацію, так як споживач просто не встигне, перебуваючи в дорозі, обробити велику її кількість.

Якщо інформації багато, необхідно розбити її на кілька макетів, виконаних в одній дизайн-концепції. Розроблений білборд, з різними мінливими товарами, можна чергувати на рекламній площині з певним інтервалом. Так ефект вийде вище, ніж захаращувати зовнішню рекламу великою кількістю інформації.

Розробка білборда вимагає сил, часу та грамотного підходу. Дизайн-студія Grafit завжди рада надати допомогу в консультації та створенні якісного дизайну. Замовити розробку дизайну білборду можливо за телефоном, електронною поштою info@grafit.kiev.ua або надіславши запит з сайту. Приклади робіт можна переглянути нижче по сторінці або в розділі портфоліо.

Розробка дизайну білбордуРозробка дизайну білборду у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Хорол, Черкаси , Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, а також для таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!