UK RU

Друк візиток

Друк візиток — це виготовлення як особистих, так і корпоративних карток з короткою корисною інформацією. Служать для обміну контактами в середовищі бізнесу. Поділяються на різні категорії з технічних особливостей або призначення. Можуть бути різної форми і мати унікальні характеристики. Друкуємо візитки в Києві. Можлива доставка продукції по Україні службою Нова Пошта. Ви завжди можете оформити замовлення візиток онлайн, не виходячи з будинку або офісу.

В залежності від набору критеріїв вибирається матеріал і технологія виготовлення візиток. Після процесу друку можливо застосувати додаткову обробку: ламінація (глянсова і матова), закруглення кутів, фігурна порізка або висікання, лакування та перфорація, нумерація, персоналізація або штрих кодування, тиснення або конгрев візиток.

Дизайн-студія Grafit готова запропонувати виготовлення візиток практично будь-якої складності. В офісі компанії можливо підібрати папір або дизайнерський картон різного кольору і фактури. Проводяться безкоштовні консультації та демонструються зразки візиток. Замовивши візитки у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості в узгоджені терміни.

Друк візиток у Києві


Оперативний цифровий друк візиток

Цифровий друк візиток — це виготовлення повнокольорової друкованої продукції на професійному поліграфічному устаткуванні. Можливо використовувати як папір, так і дизайнерський картон. Цифровий друк візиток застосовується, в основному, для друку іменних або корпоративних візиток. Дана технологія дозволяє наносити кольорові зображення, градієнти або фотографії у високій якості.

Можливо застосовувати плотерну порізку, що дозволяє робити продукцію у вигляді кола, овалу, зірки, а також інших форм. Для цифрового друку візиток використовується папір або дизайнерський картон світлих відтінків з різними фактурами та ефектами. Виріб можна покрити матовою або глянсовою ламінацією, пронумерувати унікальним номером, закруглити кути або зробити перфорацію.

Ваша перевага цієї технології в тому, що вона дозволяє оперативно друкувати візитки з різним рівнем складності. Яскраві та насичені кольори. Дизайн-студія Grafit завжди рада надати допомогу з підбором матеріалу і гарантує якість цифрової друкованої продукції.

Цифровий друк візиток з доставкою


Трафаретний друк візиток

Трафаретний друк візиток — це виготовлення карток на темному і світлому дизайнерському картоні підвищеної щільності. Дана технологія дозволяє друкувати світлими фарбами по темних поверхнях або використовувати металізовані відтінки: золотий колір, бронза, срібло. Не переносить повнокольорові зображення (фотографії), але є можливість покривати візитку вибірковим лаком.

Принцип методу полягає в тому, що кожен колір, який присутній в картці, наноситься почергово. Рекомендується застосовувати не більше 3-х кольорів нанесення. Можливо використовувати матеріали підвищеної щільності та друкувати зображення об'ємними фарбами. Трафаретний друк візиток — це яскраві чіткі кольори і бездоганна якість. Застосовується, в основному, для друку іміджевих візиток.

Перевага даної технології в тому, що вона дозволяє друкувати візитки на темному дизайнерському картоні з використанням білої фарби або будь-яких інших світлих кольорів нанесення, а також немає обмежень у щільності матеріалу.

Трафаретний друк візиток


Офсетний друк візиток великими тиражами

Офсетний друк візиток — багатотиражне виготовлення повнокольорової продукції. У виробництві використовується папір і дизайнерський картон. Застосовується, в основному, при виготовленні рекламних та корпоративних візиток. Картки можуть друкуватись стандартними CMYK фарбами та спеціальними пантонами (чистими або металізованими). Покриваються візитки як суцільним, так і лаком.

Широкі можливості післядрукарської обробки дозволяють додатково використовувати висічку (якщо Вам необхідна фігурна форма), перфорацію та покривати продукцію глянсовою або матовою ламінацією. Застосування пантонів дозволяє наносити на візитки не лише золоті, срібні та бронзові фарби, але металізовані відтінки інших кольорів.

Важлива перевага офсетного друку візиток в тому, що цей метод дозволяє економічно друкувати візитки великими обсягами. Особливість в тому, що при кожному збільшенні тиражу, вартість одиниці продукції знижується.

Офсетний друк рекламних візиток


Тиснення візиток класу преміум

Тискання візиток — технологія перенесення металізованої фольги різних відтінків Відбиток можна робити на всю область візитки або на окремі її елементи. Може виступати як самостійною технологією, так і доповнювати інші способи друку. Застосовується, в основному, для виготовлення якісних візиток преміум класу.

Для тиснення візиток можливо використовувати практично будь-які поверхні та матеріали різної щільності. Це може бути папір, дизайнерський картон різних фактур і квітів, оксамит, прогумований » або «шовковий» картон. Додатково можна застосувати ефект об'єму за рахунок конгрева.

Важлива перевага даної технології полягає в тому, що візитки з тисненням виглядають ефектно і дорого, а також не мають особливих обмежень в характеристиках і щільності використовуваного матеріалу. Тиснення візиток можливе фольгою різного кольору. В основному, виготовлення візиток з гербом або прапором України, виконується з застосуванням технології тиснення.

Друк преміум візиток з тисненням


Якісний конгрев на візитках

Конгрев візиток — це процес «видавлювання» окремо взятого елемента картки (створення його обсягу). Найчастіше застосовується при трафаретному друку, а також можливо «піднімати» елементи візитки покриті фольгою після тиснення. Використовується для виготовлення візиток преміум класу.

Технологія можлива на папері або дизайнерському картоні різної щільності, фактур і відтінків. Є «сліпий» конгрев і з попаданням в потрібну область. У першому варіанті — елементи, які видавлюються, маю колір основи візитки, а в другому варіанті & mdash; відтінок надрукованого об'єкта.

Перевага даної технології полягає в тому, що конгрев на візитках виглядає унікально і незвичайно, а матеріали, які можливо використовувати, практично не мають обмежень по характеристикам і  Конгрев візиток можливий і після цифрового друку. Найчастіше, друк візиток з гербом або прапором України, виконується з застосуванням технології конгреву.

Конгрев візитокЯкісний друк візиток у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон , Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ та інші міста.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!