UK RU

Оперативний друк листівок та флаєрів

Друк флаєрів та листівок — це виготовлення рекламної продукції невеликих розмірів для швидкої та ефективної передачі важливої ​​інформації споживачеві. Можуть набувати різних форм або розмірів. Найчастіше поширюються в місцях масового скупчення потенційних клієнтів. Доступний онлайн замовлення листівок і флаєрів, не виходячи з будинку або офісу.

Рекламні листівки та флаєра — це одні з найефективніших і поширених видів поліграфічної продукції. Займають одне з найважливіших місць в політичних, рекламних і агітаційних програмах. Знайомлять споживача з послугами або товарами, інформують про діючі знижки та акції. Поширення здійснюється на вулиці, біля станцій метрополітену, в торгових і бізнес-центрах.

У зв'язку з масовим споживанням даного продукту, привернути увагу потенційного клієнта тільки яскравим дизайном вже неможливо. Сьогодні важливу роль відіграє також якість поліграфії, що виготовляється. Дизайн-студія Grafit готова запропонувати якісний друк листівок та флаєрів в оперативні терміни цифровим або офсетним методом виробництва. Замовивши друк флаєра та листівки у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості в узгоджені терміни.

Друк листівок та флаєрів


Друк листівок будь-якої складності

Якісний друк листівок — це не тільки хороше обладнання, а і професійний рівень післядрукарської обробки, такий як рівна порізка і бездоганна ламінація, чітке поєднання вибіркового лаку і багато іншого. Використовуваний під час друку матеріал відіграє важливу роль. Завжди необхідно грамотно визначати щільність і характеристику основи, залежність від поставлених завдань.

Листівка може бути в різних форматах, наприклад, А3 (420 297мм), А4 (210 297мм), А5 (210 148мм), А6 (105 178мм), А6 (105 148мм) За основу можна використовувати папір або дизайнерський картон різної щільності і фактури. Надруковану листівку можна покривати глянсовою і матовою ламінацією, суцільним і вибірковим лаком, застосовувати тиснення, конгрев, перфорацію, висічку і персоналізацію.

Замовити друк листівок можливо як з Києва, так і з усієї України. Правильний вибір основи, професійний дизайн, а також якісне виготовлення поліграфії — ключові фактори грамотної реклами.

Друк листівок для магазину меблів у Києві


Друк рекламних флаєрів

Друк флаєрів можлива цифровою або офсетною технологією виготовлення, залежно від їх призначення та тиражу. За основу використовується папір або дизайнерський картон. Діапазон щільності матеріалу дуже широкий і підбирається під індивідуальні завдання. Папір 115-130 гр./м.кв. використовують для масового поширення, а на папері 150-200 гр./м.кв. флаєр виглядає більш привабливо.

Після друку продукцію можливо покривати вибірковим і суцільним лаком, глянсовою та матовою ламінацією, нумерувати або наносить унікальний штрих-код, персоналізувати або висікати в необхідну форму. Розмір євро-флаєра 210×100 мм, але іноді використовуються його модифіковані розміри, такі як 200×100 мм, 200×90 мм, 200×105 мм і так далі.

Замовити якісний друк флаєрів можливе як з Києва, так і з усієї України. Дизайн-студія Grafit завжди рада надати допомогу в підборі матеріалу та технології виготовлення. В офісі компанії можна подивитися зразки продукції, паперу і диз. картону, а також отримати безкоштовну консультацію. Доступне онлайн замовлення флаєрів через сайт.

Друк рекламних флаєрів для компанії в КиєвіЯкісний друк флаєрів та листівок у Києві та по всій Україні: Олександрія, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вінниця, Вознесенськ, Глухів, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кропивницький, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Обухів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон , Хмельницький, Хорол, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ та інші міста.

Також доступна розробка логотипу та фірмового стилю у нас в студії, чи друк і дизайн всіх типів поліграфії.


 

Надіслати запит

Дякую за звернення. Ваш запит надіслано!